Сторінка музкерівника

Музичний керівник має бути людина допитливого розуму, невичерпної фантазії, яка багато робить для всебічного розвитку дітвори, справжній ентузіаст, закоханий в свою справу. Музичні керівники повинні цікавитися новинками музичної літератури для дітей, проблемами естетичного виховання і, виходячи з вимог сьогодення, шукати шляхи вдосконалення формування гармонійно розвиненої особистості.

Серед багатьох видів мистецтва музика займає особливе місце в естетичному, художньому вихованні і у всій системі всебічно і гармонійно розвиненої людини. Дошкільнята проявляють особливу любов до музичного мистецтва і можуть бути задіяні в посильну для їх віку діяльність, метою якої є розвиток інтересу до музики, вірного сприймання її змісту, структури, форми, а також пробудження потреби постійного спілкування з нею і бажання творчо проявити себе у цій сфері. Важливим завданням музичного виховання є розвиток творчого відношення до музики, розкриття творчого потенціалу дітей, формування у них здатності до самостійної музичної діяльності, формування у дітей бажання слухати музику, імпровізувати поспівки, створювати певні образи у музичних іграх, хороводах, застосовуючи нові поєднання знайомих танцювальних рухів, музикувати на інструментах. Це одна з форм вираження потреби дітей у музичній діяльності.