директора ДНЗ№1 Бігун О.І.

перед колективом та громадськістю за 2018-2019н.р.

Загальна характеристика ДНЗ:

Дошкільний навчальний заклад №1 функціонує з 1947 року за адресою вул. Е.Томаша, 3. Приміщення пристосовано. Згідно Закону України «Про дошкільну освіту» та вимог, що регламентовані в Статуті, ДНЗ розрахований на 29 місць та працює за 10,5 годинним режимом, Кількість груп – 2 дошкільні, мова навчання – українська. Першу державну атестацію відповідно наказу управління освіти ДНЗ пройшов у травні 2003 року, другу – у травні 2013 року. Дошкільний навчальний заклад розташований майже в центрі міста і тому має перспективу щорічно мати контингент дітей дошкільного віку.

Дошкільний навчальний заклад має статус ДНЗ загальнорозвиваючого типу. Типовий навчальний план складається з інваріативної частини, сформованої на державному рівні, яка забезпечує компетентність дитини згідно вимог Базового компоненту дошкільної освіти в Україні. Форми організації освітнього процесу будуються на основі методичних рекомендацій до програми « Українське дошкіля» для дітей молодшого та середнього віку та «Впевнений старт»-  дітей старшого дошкільного віку.Типи занять – інтегровані, комбіновані, групові, індивідуальні.

Навчання дітей у формі занять – розпочинається з четвертого року життя.

Програмове забезпечення освітнього процесу.

Нормативно-правова база.

-         Конституція України (розд. II. Ст. 52)

-         Конвенція про права дитини

-         Закон України «Про освту»

-         Закон України «Про дошкільну освіту»

-         Закон України «Про мови»

-         Положення про дошкільний навчальний заклад.

-         Базовий компонент дошкільної освіти

-         Статут ДНЗ

Базові програми:

«Українське дошкілля»2013р.

Програма розвитку дітей «Впевнений старт», Київ, 2010 р

Структура навчального року.

Навчальний процес організовується педагогами з 01 вересня до 31 травня за основним розкладом занять. З 01.06. по 31.08 – за літнім розкалджом занять.

Впродовж 1-2 тижня вересня проводяться навчальні заняття діагностичного змісту з метою активізації раніше набутих дітей за різними навчальними предметами. Наприкінці кожного кварталу підводяться підсумки заняття.

Кадровий склад ДНЗ

В ДНЗ працює чотири педагоги, з них:

Директор – Бігун О.І – педагогічний стаж 17 р.

Вихователі:

Пушкаш Н.М. – спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 33 р.

Вереш К.О. – педагогічний стаж 32 років.

Бонь С.М.- музкерівник педагогічний стаж 5р.

Медична сестра Михайлова С.М.-. –медичний стаж 15р.

Вакансія - вихователя

Для всебічного розвитку вихователів та для удосконалення їх професійного рівня в методичному кабінеті у наявності є методична література, художня, навчальні посібники, наочно-демонстраційний матеріал

Аналіз роботи ДНЗ №1 за 2018-2019р.

Актуальними завданнями в минулому навчальному році були:

·        Формування рис громадянина української держави

·        Художньо -естетичне

·        Формування навичок безпечної поведінки дошкілника

Стержневим та актуальним залишалось питання формування, збереження, зміцнення і відновлення здоров’я дітей, забезпечення їх фізичного розвитку та екологія, валеологія.

В ДНЗ№1 в поточному році виховувалось 55дітей.

Групи у дошкільному закладі комплектуються відповідно нормативів наповнюваності, сан.- гігієнічних норм і правил утримання дітей у дошкільних закладах та згідно Закону «Про дошкільну освіту» та з урахуванням побажань батьків. Створений  інтернет сайт дає можливість відвідувачам сайту  дізнатися: