Правила прийому

Шановні батьки!

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала навчання, виховання та розвиток в  нашому дошкільному закладі, пропонуємо Вам зареєструватися на сайті osvitaberegovo.at.ua. На порталі управління освіти Ви зможете ознайомитися з положеннями  про загальну міську електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів та статистикою зареєстрованих заявок.

Якщо Ви обрали заклад  для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line – реєстрацію, заповнивши реєстраційну форму.

Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов'язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.

При успішній реєстрації заявки встановлюється статус «Зареєстровано в черзі», дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде запропоновано місце в обраному ДНЗ або іншому закладі Вашого мікрорайону.

Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни, про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу, протягом 30 днів подати необхідні документи завідуювачу   визначеного дошкільного закладу.

В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється відповідно до Положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів м.Берегово.

ВІДПОВІДІ на ЗАПИТАННЯ, які найчастіше задають батьки під час реєстрації дитини.

В яких випадках зберігається або відраховується місце дитини в дошкільному закладі?

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів (відповідно до Статуту ДНЗ).