Наш садочок

Адреса: Україна Закарпатська область м. Берегово, вул. Е.Томаша, 3

Тел: (03141) 2-34-38

e-mail:[email protected]

«Тебе в садочок вперше привели»

Я бачу страх в малих очах твоїх;

Страх залишитися без мами

Ми залишилися удвох.

Тебе я ніжно обняла руками

Ти плачеш, котиться сльоза

І на щоці вологий слід лишає,

- Де мама? – ти питаєш – Де вона?

- Вона працює, тут її немає.

Та ти не бійся я люблю тебе.

Тебе я у віконце виглядала

Все думала чи йдеш до мене?

І ти прийшов, бо я тебе чекала,

Ось ти мені довірливо всміхнувся,

Ясніше сонце глянуло із неба

Та усмішка, як музика для мене.

Ти зрозумів, що плакати не треба

Тож посміхайся любий і радій,

І сонечко сьогодні буде з нами

Ходімо гратися до гурту малюків,

А ввечері до тебе прийде МАМА.

Малюк приходить до дитячого садка вперше . Він зустрічається з незнайомими людьми, явищами , подіями,предметами які викликають у нього почуття тривоги, страху, невпевненості.

Відразу перед нами, дорослими, виникає питання: що потрібно зробити,щоб наш дитячий садок став для малюка  другою домівкою, щоб життя дитини було цікавим, змістовним, сповненим радістю і,звісно,щасливим.

Наш дошкільний навчальний заклад – це по домашньому маленький, затишний і гарний будиночок, в якому відкривають дітям світ прекрасного, де долучають їх до скарбниці знань. Щоранку він наповнюється життєрадісними голосами дітей. Одні з них ще звикають до дитячого садка, інші вже почувають себе впевнено і незалежно, а треті - готуються до школи. Кожна дитина для нас диво і велике щастя для батьків.

Уважність,повагу, довіру і глибоку любов у взаєминах з дорослими знаходять діти в нашому садку. Взаєморозуміння будується на розумінні того ,що кожна дитина неповторний унікум,неповторна індивідуальність, яка здатна до неперервного розвитку. Майже щодня вона робить для себе відкриття, які постійно впливають на її взаємини із зовнішнім світом,роблять динамічними її уявлення . Світ розкривається перед ясними очима малюка у перші роки пізнання, всі враження буття зливаються в невмирущу гармонію - людяну, дорогоцінну.

Тому, дуже важливим,чи не самим головним завданням педагогів нашого дошкільного закладу є навчити дитину бачити цей велетенський світ у єдності та взаємозв’язку, допомогти їй пізнати цей світ на власному досвіді,навчити її жити в цьому світі.

Дитина – мандрівник, що вирушає  дорогу і  ніколи не повертається назад. І про це знаємо лише ми, дорослі, і ті, хто виховує цю дитину,проводжає її на далеку дорогу.

Історія нашого дитячого садка почалася з далекого 1947 року. Сьогодні - це сучасний  начальний заклад, який відвідують 63 малюків. Групові кімнати великі,просторі та по-сучасному оформлені,заповнені іграшками та розвивальним матеріалом. Згідно вимог сьогодення забезпечений сучасним технічним обладнанням: телевізором, комп’ютером та Інтернетом, відеомагнітофоном, фотоапаратом та інше ,що допомагає нам втілювати в навчально-виховний процес нові інноваційні технології.

В дошкільному закладі створені всі умови для різнобічного,гармонійного розвитку дитини - здорової, високоморальної, життєво-компетентної, і, звісно, щасливої.

Відомо, що запропонувати дітям різноманітні матеріали, іграшки та створити умови недостатньо для повноцінного та гармонійного розвитку дитини. Важливо те, наскільки емоційно та комфортно буде почувати себе дитина у предметному середовищі дошкільного закладу, адже дошкільне дитинство-особливий значущий час проживання особистості. У цьому віці  для розвитку дитини важливий кожний день, адже, ми, дорослі, розуміємо, якими високими є щільність та інтенсивність дитячого життя.

Важлива відповідальність в цьому лягає на плечі педагогів, які всім серцем і душею вболівають за мікроклімат в дитячому садку та його маленьких мешканців.