2018-2019 навчальний рік

Нарада керівника дитячого виховного закладу з педагогічними працівниками  про дотримання правил техніки безпеки та збереження життя і здоров’я дітей.

Семінар:

Завдання посадових осіб у сфері цивільного захисту  по організації заходів з питань попередження можливих  надзвичайних ситуацій та забезпечення екологічної безпеки регіону.

МЕТА:

·довести до завідувачів дошкільних навчальних закладів області характеристику можливих надзвичайних ситуацій природнього і техногенного стану, які можуть виникнути на території  регіону;
·надати інформацію про екологічні проблеми регіону та завдання по їх вирішенню;

·довести загальноприйняті заходи з питань попередження можливих надзвичайних ситуацій.

Організація освітньої діяльності у 2018/2019 навчальному році буде здійснюватися відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базового компоненту дошкільної освіти, Положення про дошкільний навчальний заклад (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2003 № 305), Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234), Гранично допустимого навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності(затверджено наказом МОН України від 20.04.2015 № 446),  інших нормативно-правових актів.

Дошкільний навчальний заклад №1 з метою своєчасного виявлення, підтримки та розвитку природних нахилів та здібностей вихованців буде організовувати освітній процес за пріоритетними напрямами - фізкультурно-оздоровчий, валеологічний, пізнавальний.

Пріоритетні змістові напрями  та завдання освітньої роботи на 2018/2019 навчальний рік колектив визначив такі:

1.                  Організація оптимального предметно-просторового розвивального середовища щодо формування навичок безпечної поведінки дошкільників.

Формувати уявлення про багатоманітність професій як складової предметно-практичної компетенції дітей дошкільного віку

Методична робота з кадрами.

Зміст роботи

Примітки

Підвищення педагогічної майстерності.

1. Опрацювати Інструктивно-методичні рекомендації

«Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2018/2019 навчальному році»

Педагогічні  працівники

2.  Опрацювати новинки методичної літератури до програми .

Педагогічні  працівники

3. Опрацьовувати та обговорювати матеріали періодичної преси.

Педагогічні  працівники

4. З метою підвищення теоретичного рівня та фахової підготовки педагогів направити на курси підвищення кваліфікації :

Згідно графіку

Директор

5. З метою підвищення ефективності самоосвіти продовжити впроваджувати в практику педагогів зошит із самоосвіти, затвердити його як обов’язкову документацію.

Директор  ДНЗ

6. Здійснювати контроль за  самоосвітою педагогів.

Систематично

Директор

7. Практикувати взаємо відвідування режимних моментів з метою обміну досвідом.     ( Берегівський    ДНЗ  № 6  )

Вихователі

8. З метою підвищення професійного рівня та фахової підготовки й компетентності педагогів зобов’язати відвідувати методичні об’єднання та інші методичні заходи міста.

Згідно графіку

Директор, педагоги .

9. Практикувати обговорення новинок педагогічної літератури.

Вихователі

10. Організовувати обмін досвідом серед вихователів.

Директор

11. Подати до атестаційної комісії список вихователів, які будуть атестуватися у 2019 році.

Директор

12. З метою підвищення якості проведення атестації вивчити систему роботи вихователів, які підлягають черговій атестації.

Впродовж року, до березня

Директор. ДНЗ

13. Видати наказ за результатами атестації.

Директор ДНЗ

14. Прийняти участь у серпневих нарадах педагогічних працівників міста.

Серпня

Педагогічні працівники.

15. Здійснювати керівництво роботою методичного об’єднання керівників ДНЗ міста.

директор

16. Здійснювати керівництво роботою методичного об’єднання  вихователів ДНЗ міста.

Бігун О.І.